درباره پارسیان تن پوش نماد

معرفی شرکت پارسیان تن پوش نماد (پاتن)


شرکت پارسیان تن پوش نماد فعالیت خود را با نام تولیدی شادی از سال 1360 در زمینه تولید انواع پیراهن های اسپرت و کلاسیک، لباس کار و فرم آغاز کرده و طی این مدت، راه پرفراز و نشیب پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه پیموده .گستره کار ما در برگیرنده کارخانجات، شرکت ها، هتل ها، رستوران ها، بیمارستان ها و مدارس بوده است و از سال 1395 کار خود را با نام پارسیان تن پوش نماد در موضع تهیه و تولید پوشاک وکفش کار ، پرسنلی ، ایمنی و ملزومات آنها ادامه داده است.


پارسیان تن پوش نماد با اتکا به مدیریت متعهد و تجربیات کادر مجرب خود ، با شناخت نیازهای مشتریان و انتخاب بهترین نوع پارچه و دوخت عالی در کنار طراحی های جدید ، تلاش نموده تا محصولی با بالاترین درجه کیفی را ارائه نماید. دیدگاه بلندمدت در تولید، عرضه و پشتیبانی محصولات و ارتقای کیفیت تولیدات در چارچوب استانداردهای روز دنیا و پاسخگویی به نیاز مشتریان جدید ( شرکت های دولتی و خصوصی ، پتروشیمی و پالایشگاه و ... ) هدف این مجموعه می باشد.


ISo9001:2008/ ISo1002:20014/ISo18001:2007ISo 1002:2014 / Iso 1401:2004

و عضویت در انجمن ملی استاندارد ایران تلاش نموده تا محصولی با بالاترین کیفیت را طبق استاندار د و کیفیت جهانی تولید نماید دیدگاه بلند مدت در تولید و عرضه و پشتیبانی محصولات و ارتقای کیفیت تولیذات در چهار چوب استاندارد های روز دنیا و پاسخگویی به نیاز هالی مشتریان جدید ( شرکتها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی ، پتروشیمی و پالایشگاه و ... ) هدف این مجموعه میباشد .


امید است در راه تحقق شعار این مجموعه " بهترین کیفیت لایق هر ایرانی می باشد " به موفقیت دست یابیم.